Walne 2013 Radek Oskar Konrad Kamil.jpg

DRUHOWIE OSP RACHCIN POSIADAJĄCY UKOŃCZONY KURS STRAŻAKA-RATOWNIKA OSP przeprowadzony w Komendzie Powiatowej PSP w Lipnie:

Imię i nazwisko / data ukończenia kursu

1. Bonowicz Dawid - 2016 r.

2. Celmer Emil (Emilian) - 10 kwietnia 2009 r. 

3. Durma Krystian - 15 marca 2010 r. 

4. Gutowski Krzysztof - 12 grudnia 2006 r.

5. Gutowski Michał - 29 marca 2015 r.

6. Korpalski Grzegorz - 12 grudnia 2006 r. 

7. Kostrzewska Edyta - 24 lutego 2008 r.

8. Kostrzewski Karol - 24 lutego 2008 r.

9. Kostrzewski Konrad - 29 marca 2015 r.

10. Krazińska Samanta - 15 marca 2011 r.

11. Kraziński Dominik - 29 marca 2015 r.

12. Kraziński Przemysław - 10 kwietnia 2009 r. (zm. 1 kwietnia 2013 r.)

13. Kraziński Przemysław Rafał - 15 marca 2011 r. 

14. Kraziński Sławomir Janusz - 10 kwietnia 2009 r. 

15. Kraziński Tomasz - 24 lutego 2008 r.  

16. Kraziński Władysław - 15 marca 2011 r.

17. Literski Adam - 10 kwietnia 2009 r. 

18. Literski Łukasz - 10 kwietnia 2009 r. 

19. Literski Paweł - 24 lutego 2008 r. 

20. Nisztuk Andrzej - 12 grudnia 2006 r.

21. Nisztuk Łukasz - 10 kwietnia 2009 r.

22. Nisztuk Tadeusz - 12 grudnia 2006 r.

23. Ośmiałowska Karolina - 24 lutego 2008 r. 

24. Politowski Grzegorz - 10 kwietnia 2009 r.

25. Politowski Oskar - 2 grudnia 2016 r.

26. Raniszewski Radosław - 29 marca 2015 r.

27. Rutkowski Paweł - 15 marca 2011 r.

28. Słomiński Krystian - 15 marca 2011 r. 

29. Stańczak Patryk - 29 marca 2015 r.

30. Wielgus Jarosław - 24 lutego 2008 r.

31. Zakrzewski Damian - 15 marca 2010 r. 

32. Zakrzewski Radosław - 10 kwietnia 2009 r

33. Ziółkowski Maciej - 2 grudnia 2016 r.

  

DRUHOWIE OSP Rachcin, KTÓRZY UKOŃCZYLI KURS TECHNICZNY W KOMENDZIE POWIATOWEJ PSP W LIPNIE:

imię i nazwisko / data ukończenia kursu

1. Bonowicz Dawid - 2016 r.

2. Gutowski Michał - 27 marca 2017 r.

3. Kostrzewski Karol - 30 listopada 2009 r.

4. Krazińska Samanta - 5 kwietnia 2011 r. 

5. Kraziński Przemysław Rafał - 5 kwietnia 2011 r.

6. Kraziński Sławomir Janusz - 30 listopada 2009 r.

7. Nisztuk Łukasz - 30 listopada 2009 r.

8. Politowski Grzegorz - 30 listopada 2009 r.

9. Politowski Oskar - 2 grudnia 2016 r.

10. Rutkowski Paweł - 5 kwietnia 2011 r.

11. Słomiński Krystian - 5 kwietnia 2011 r.

12. Zakrzewski Damian - 5 kwietnia 2011 r.

13. Zakrzewski Radosław - 30 listopada 2009 r. 

14. Ziółkowski Maciej - 2 grudnia 2016 r.

czarnezawodypowiatowe.JPG

W 2011 r., po zwycięstwie nad OSP Bobrowniki w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych OSP Rachcin wzięła udział w zawodach szczebla powiatowego w Czarnem gm. Wielgie zdobywając IV miejsce. Na fotografii powyżej zawody powiatowe w Czarnem. Od lewej siedzą: Krystian Durma, Radosław Raniszewski, Daniel Politowski (zm. 2013 r.), Przemysław Rafał Kraziński, Patryk Stańczak, Damian Zakrzewski. Stoją od lewej: Słąwomir Janusz Kraziński i Dominik Kraziński. Drużyną dowodził druh Karol Kostrzewski, ówczesny naczelnik OSP. Fot. Natalia Cyrańska.

ODZNAKI NADANE W OSP RACHCIN PO 2006 ROKU (data nadania):

1) Bonowicz Dawid - MDP srebrny (2012), Za wysługę lat - V (2014), 

2) Celmer Emilian - MDP brązowy (2008), Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

3) Durma Mateusz - MDP srebrny (2009), MDP złoty (2012), Za wysługę lat - V (2009),

4) Durma Krystian - Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

5) Gutowski Józef - za wysługę lat - 40 (2012),

6) Kalinowski Jan - za wysługę lat - 40 (2012),

7) Kletkiewicz Marcin - Strażak Wzorowy (2009), 

8) Korpalski Grzegorz - Za wysługę lat - V (2012),

9) Kostrzewski Karol - Strażak Wzorowy (2009), brązowy medal za zasługi dla pożarnictwa nadany przez ZOW ZOSP RP w Toruniu na wniosek OSP Krzyżówki (2015),

10) Kostrzewski Konrad - MDP srebrny (2009), Za wysługę lat - V (2014)

11) Kraziński Bolesław - za wysługę lat - 50 (2012). 

12) Kraziński Dominik - MDP srebrny (2012), Za wysługę lat - V (2015)

13) Kraziński Przemysław Rafał - MDP brązowy (2008), MDP złoty (2009), Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012)

14) Kraziński Tomasz - Strażak Wzorowy (2009),

15) Krzemieniecki Lech - Za wysługę lat - 30 (2012),

16) Lipiński Marek - Za wysługę lat - 30 (2012),

17) Literski Paweł - Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

18) Nisztuk Andrzej - Strażak Wzorowy (2011), 

19) Nisztuk Kamil - MDP brązowy (2009), MDP złoty (2012),

20) Nisztuk Łukasz - MDP brązowy (2008), MDP złoty (2009), Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

21) Nisztuk Tadeusz - Strażak Wzorowy (2011),

22) Pażniewski Kamil - MDP brązowy (2009), MDP srebrny (2012), Za wysługę lat - V (2014),

23) Politowski Daniel - MDP srebrny (2009), MDP złoty (2012) - zmarł 01.04.2013 r.

24) Politowski Grzegorz - Strażak Wzorowy (2009), Za wysługę lat - V (2012),

25) Politowski Józef - Za wysługę lat - 35 (2012),

26) Politowski Oskar - MDP brązowy (2009), MDP MDP złoty (2012), Za wysługę lat - V (2014),

27) Raniszewski Radosław - MDP srebrny (2012),

28) Rutkowski Paweł - Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

29) Stańczak Patryk - MDP złoty (2012), Za wysługę lat - V (2014), 

30) Urbaczewski Jan - Złoty Medal za Zasługi dla pożarnictwa (2008) na wniosek ZOG ZOSP RP w Fabiankach,

31) Zakrzewski Damian - MDP brązowy (2008), MDP złoty (2009), Strażak Wzorowy (2011), Za wysługę lat - V (2012),

32) Zakrzewski Radosław - Strażak Wzorowy (2009), Za wysługę lat - V (2012)